безпека понад усе!

 

Літній спецодяг

Кількість:
DESMAN 
Ціна: 118.26 грн
CERVA GROUP a.s.
 
DESMAN 
Ціна: 408.54 грн
CERVA GROUP a.s.
 
DESMAN 
Ціна: 1021.26 грн
CERVA GROUP a.s.
 
DESMAN lady р.58 
Ціна: 360.96 грн
CERVA GROUP a.s.
 
DESMAN 
Ціна: 1260.48 грн
CERVA GROUP a.s.
 
DESMAN lady р.52,54,60 
Ціна: 445.62 грн
CERVA GROUP a.s.
 
DESMAN 
Ціна: 1021.26 грн
CERVA GROUP a.s.
 
EMERTON р.46 
Ціна: 610.62 грн
CERVA GROUP a.s.
 
EMERTON р.60, 62 
Ціна: 573.96 грн
CERVA GROUP a.s.
 
MAX сірий з помаранчевимр.60 
Ціна: 430.08 грн
CERVA GROUP a.s.
 
MAX сірі з помаранчевим 
Ціна: 366.24 грн
CERVA GROUP a.s.
 
OLZA 
Ціна: 600.00 грн
CERVA GROUP a.s.
 

Будівельні, ремонтні та інші виробничі процеси не припиняються цілий рік, тому роботодавцю необхідно забезпечувати своїх робітників літнім (демісезонним) спецодягом. Напівкомбінезони, брюки, робочі куртки, реглани; де дозволено нормами з охорони праці, робітників забезпечують бавовняними футболками і поло з коротким або довгим рукавом, жилетами замість курток, а також головними уборами для захисту від сонячного удару.

Як правило, при виборі літнього робочого одягу замовники перевагу віддають натуральним тканинам - таким як 100% бавовна або легким (до 240 г / м²) змішаним матеріалами з додаванням синтетичних волокон. Тому для виготовлення літнього спецодягу використовують легкі зносостійкі матеріали. Серед важливих характеристик тканин для виробництва демісезонного одягу варто виділити високу повітропроникність, гігроскопічність, гіпоалергенність.

Уніформа з чистої бавовни забезпечує працівникові максимальний комфорт, але швидко вигорає, втрачає міцність і дає усадку при частому пранні - це пов'язано з фізико-механічними характеристиками волокон натуральної бавовни. Тому обирая робочий костюм та футболку з бавовни слід бути готовим до зміни спецодягу наприкінці літнього сезону.

Для збереження кольору і міцності робочого одягу під впливом ультрафіолетового випромінювання, в чисті бавовняні тканини додають поліефір або поліестер в якості стабілізатору. Спецодяг зі змішаних тканин довше зберігає свій первісний вигляд та колір, не боїться частих прань та прослужить довше, ніж одяг з бавовни.

Вибір якісного літнього спецодягу допоможе вашим співробітникам почуватися комфортно та безпечно на робочому місці при виконанні своїх обов'язків. При покупці літнього спецодягу важливо врахувати наступні фактори:
1. Робочий одяг має відповідати специфіці підприємства та кліматичним умовам, нормам з охорони праці в галузі;
2. Спецодяг повинен бути комфортним - підходити за розміром, не сковувати рухи фахівця протягом робочого дня (зміни);
3. Робочий напівкомбінезон, штани і куртка повинні бути функціональними. Перевагою буде наявність петель для інструменту та додаткових кишень, зручних застібок та регуляторів розміру;
4. Крій одягу, якісні шви та фурнітура забезпечать презентабельний вигляд виробу - підкреслюють добрий імідж роботодавця.

Фірма АВ ЦЕНТР пропонує широкий вибір літнього чоловічого та жіночого одягу. Всі види виробів: робочі футболки, куртки, штани, комбінезон робочий, поло, реглан, толстовки, кепки для принта в наявності. Повний розмірний ряд, різні моделі та кольори спецодягу.

Літній спецодяг та інші засоби індивідуального захисту на підприємствах, представлені фірмою АВ ЦЕНТР, відповідають стандартам безпеки України та Євросоюзу.

Літній спецодяг Cerva купити оптом та в роздріб в інтернет-магазині, в центральному офісі ТОВ ФІРМА «АВ ЦЕНТР» в Києві та регіональних офісах в Кривому Розі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові та Харкові, де наші фахівці проконсультують вас з усіх питань.