безпека понад усе!

 

Костюми робочі

Кількість:
DESMAN 
Ціна: 1021.26 грн
CERVA GROUP a.s.
 
DESMAN 
Ціна: 1021.26 грн
CERVA GROUP a.s.
 
RALF синій 
Ціна: 1467.36 грн
CERVA GROUP a.s.
 
STANMORE 
Ціна: 2004.90 грн
CERVA GROUP a.s.
 
STANMORE 
Ціна: 1706.58 грн
CERVA GROUP a.s.
 
DESMAN 
Ціна: 118.26 грн
CERVA GROUP a.s.
 
DESMAN lady р.58 
Ціна: 360.96 грн
CERVA GROUP a.s.
 
DESMAN 
Ціна: 1260.48 грн
CERVA GROUP a.s.
 
DESMAN lady р.52,54,60 
Ціна: 445.62 грн
CERVA GROUP a.s.
 
STANMORE зелена 
Ціна: 2004.90 грн
CERVA GROUP a.s.
 
STANMORE зелений 
Ціна: 2190.30 грн
CERVA GROUP a.s.
 

Робочий одяг справедливо є невід'ємним атрибутом захисту співробітників, коли мова йде про загальну техніку безпеки на підприємстві. Такий одяг ідеально підійде для фахівців, задіяних в будівництві, в сільському господарстві, на заводах і фабриках, на станціях технічного обслуговування автомобілів, автомийках, розвантажувально-завантажувальних роботах. 

Робочі костюми, в залежності від моделей, складаються з декількох елементів засобів індивідуального захисту. Наприклад, поєднання робочої куртки і брюк або ж куртки з напівкомбінезоном. Фірма АВ ЦЕНТР надає можливість придбати як робочі костюми, так і окремо їх елементи - вибір напряму залежить від специфіки умов праці, рівня ризиків на робочому місці та сезонності. Робоча уніформа повинна захищати від різних забруднень і механічних пошкоджень, а також відповідати кліматичним умовами на робочому місці. 

До вибору робочого одягу потрібно підходити дуже відповідально, щоб дані засоби індивідуального захисту надавали максимальний рівень комфорту і захисту ваших співробітникам. При виборі робочого одягу потрібно звернути увагу на матеріал, з якого він виготовляється. Якісна і практична робоча уніформа, як правило, складається з чистих або змішаних тканин - комбінація натуральних і синтетичних волокон, наприклад, бавовни і поліестеру. Натуральні і синтетичні волокна відмінно доповнюють один одного, створюючи гігієнічний, практичний і міцний матеріал.

Серед основних переваг такого матеріалу можна відзначити зносостійкість, здатність захищати від механічних пошкоджень і забруднень, зберігати свій первозданний колір навіть після багаторазового прання. Більш того, робочі костюми ваших співробітників повинні бути паропроникні, іншими словами - давати тілу "дихати". Для роботи в холодну пору року або в неопалюваних приміщеннях і холодильних цехах варто забезпечити працівників комбінезонами і напівкомбінезонами, утепленими куртками і утепленими брюками. У теплу пору року хорошими елементами робочого одягу будуть футболки, легкі штани, робочі жилети. При особливо спекотних погодних умовах працівники також повинні носити головні убори, щоб уникнути сонячних ударів. 

Ще одним не менш важливим фактором при виборі робочих костюмів є правильний вибір розмірів курток, штанів, футболок, напівкомбінезонів та іншого одягу. Засоби індивідуального захисту не повинні сковувати рух ваших співробітників, викликати дискомфорт або приносити будь-які інші незручності під час робочого процесу. Не варто забувати про вибір кольору робочого одягу, так як велика кількість компаній і підприємств мають свої корпоративні кольори, і робоча уніформа повинна мати відповідні відтінки. 

Фірма АВ ЦЕНТР пропонує повний розмірний ряд чоловічих і жіночих робочих костюмів різних кольорів і моделей, таких як Desman, Stanmore, Knoxfield, Fridrich & Fridrich, Max, Emerton, Tayra

Ви можете купити робочі костюми виробництва компанії Cerva оптом і в роздріб в інтернет-магазині, в центральному офісі ТОВ ФІРМА «АВ ЦЕНТР» в Києві та регіональних офісах в Кривому Розі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові та Харкові, де наші фахівці можуть проконсультувати Вас з усіх питань.