безпека понад усе!

 

Чехія

захист голови

захист рук

спецодяг

взуття демісезонне

одяг захисний спеціальний

ČERVA - стабільний партнер з перспективами росту. Більше 20 років на ринку.

Оптовий постачальник ЗІЗ ČERVA пропонує вашій увазі надзвичайно широкий портфель продуктів. ДОступність товару на центральному складі дабеспечується колективом кваліфікованих співробітників компанії та широкою партнерською дистирьюторською мережею не тільки на території Чеської республіки, але і по всій Європі. Крім того, компанія активно співпрацює з бігітьма торговими мережами, постачаючи бажану продукці. в максимально зручні для замовників сроки. Залогом стабільності фірми є сильне фінансове забезпечення в комбінації з стабільним асортиментом постачальників та замовників як в Чехії, так і за кордоном.Найкращим доказом цього є консолідований оборот за 2014 рік, щ склав 3.7 млрд. 

Якісніше та доступніше

Щоб відповідати найвибагливіши побажанням замовників, ČERVA безперервно підвищує якість продукції та розширює свій асортимент.До нових брендів, пропонованих торговими партнерами, відносяться рукавички FREE HAND, захист слуху Ear Defender, колекції одягу Australian Line і CRV та інші.

Миссия компании ČERVA

Здоров'я та безпека для нас є настільки важливими, що їх неможливо виразити або замінити ніякими грошима. Ми пропошуємо широкий спектр якісних засобів індивідуального захисту, вироблених спеціально для ефективного захисту найголовнішого, що у нас є: ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ!

Кількість:
RENUK 
Ціна: 98.52 грн
CERVA GROUP a.s.
 
STANMORE зелена 
Ціна: 52.26 грн
CERVA GROUP a.s.
 
LEO синя 
Ціна: 42.24 грн
CERVA GROUP a.s.
 
TULLE помаранчева 
Ціна: 56.82 грн
CERVA GROUP a.s.
 
DESMAN 
Ціна: 516.84 грн
CERVA GROUP a.s.
 
STANMORE 
Ціна: 113.46 грн
CERVA GROUP a.s.
 
CORONA 
Ціна: 97.74 грн
CERVA GROUP a.s.
 
QUOLL трикотажна сітка 
Ціна: 99.12 грн
CERVA GROUP a.s.