безпека понад усе!

 

Cигнальний одяг

Кількість:
VALENCIA HV жовта з темно-синім 
Ціна: 1139.46 грн
 
BURGOS HV жовтий з темно-синім 
Ціна: 1128.78 грн
CERVA GROUP a.s.
 
VALENCIA HV помаранчева з темно-синім 
Ціна: 1139.46 грн
 
BURGOS HV помаранчевий з темно-синім 
Ціна: 1128.78 грн
CERVA GROUP a.s.
 
MALAGA HV помаранчева 
Ціна: 1064.04 грн
 
VIGO HV помаранчевий 
Ціна: 1068.75 грн
CERVA GROUP a.s.
 
KNOXFIELD HV290 жовта 
Ціна: 1034.88 грн
CERVA GROUP a.s.
 
KOROS 
Ціна: 498.42 грн
CERVA GROUP a.s.
 
KOROS 
Ціна: 454.74 грн
CERVA GROUP a.s.
 
GORDON водонепроникна 
Ціна: 913.74 грн
CERVA GROUP a.s.
 
GORDON водонепроникні 
Ціна: 580.50 грн
CERVA GROUP a.s.
 
LYNX помаранчевий 
Ціна: від 120.96 грн
CERVA GROUP a.s.
 
QUOLL трикотажна сітка 
Ціна: 110.70 грн
CERVA GROUP a.s.
 
LYNX PROFI з кишенями  
Ціна: 325.20 грн
CERVA GROUP a.s.
 
LYNX жовтий 
Ціна: від 120.96 грн
CERVA GROUP a.s.
 
KNOXFIELD червоний 
Ціна: 168.18 грн
 
CLOVELLY жовта, помаранчева 
Ціна: 1899.96 грн
CERVA GROUP a.s.
 
EPPING р.S 
Ціна: 572.70 грн
CERVA GROUP a.s.
 

Екіпірування, що привертає увагу до працівників, використовується в різних сферах діяльності. Для запобігання травмонебезпечних та аварійних ситуацій вкрай важливо забезпечувати співробітників таким засобом індивідуального захисту, як сигнальний жилет. Сигнальні (світловідбиваючі жилети) необхідні для роботи в умовах поганої або недостатньої видимості: вночі або при поганих погодних умовах, наслідком яких є погана видимість (дощ, град, сильний сніг, хуртовина тощо).

Світловідбиваючий одяг є важливим елементом робочої уніформи фахівців безлічі галузей: він необхідний працівникам дорожніх і комунальних служб, співробітникам аеропортів, метрополітенів та вокзалів, будівельникам, працівникам ресурсовидобувних або переробних організацій. Купуючи якісні сертифіковані сигнальні жилети, Ви, як роботодавець, створюєте безпечні та комфортні умови праці своїх співробітників. Жилет підвищеної видимості повинен різко контрастувати з навколишнім оточенням. Для роботи на підприємстві в закритому приміщенні потрібно вибирати флуоресцентний колір сигнального одягу, який буде мати максимальний контраст з переважаючими відтінками стін або інших об'єктів в приміщенні. Такий ефект досягається завдяки застосуванню світлоповертаючих елементів, нашитих на одяг підвищеної видимості, а також завдяки яскравим кольорам сигнального одягу: жовтий лимонний, помаранчевий. 

При пошитті світловідбивних жилетів, курток і комбінезонів використовують сумішеві або чисті синтетичні тканини (поліефір, поліестер, нейлон); виготовляють спецодяг прямого крою зі зручними застібками на ґудзиках або липучках. Вибір основної тканини виробу здійснюється виходячи з умов експлуатації світловідбиваючого одягу. Особливу увагу варто звернути на якість тканини - якщо вона низька, то жилет швидко може втратити свої властивості внаслідок руйнування матеріалу при багаторазовому пранні чи вигоранні. Як результат, виріб перестає повертати світло, а працівник буде перебувати в постійній небезпеці на робочому місці. Фарбування матеріалу повинно бути стійким до різних кліматичних умов, вимивання від впливу води або снігу. Зазвичай при виборі основного матеріалу беруться до уваги такі якості, як легкість, стійкість до хімічного чищення і прання, зносостійкість.

Світлоповертаючі елементи на сигнальному одязі повинні обов'язково відповідати чинним стандартам з охорони праці. Важливо звернути увагу на основу світловідбиваючої стрічки та ширину світловідбивних смуг, на відстань між смугами (не менше 50 міліметрів), інакше це позначається на видимості робочого. 

Для основи світловідбиваючої стрічки краще вибирати тканинну основу: вона довговічна, а світловідбиваюча поверхня не буде псуватися після прання або обробок в хімчистках.

Фірма АВ ЦЕНТР має в наявності теплий світловідбиваючий одяг, наприклад, утеплена куртка підвищеної видимості і утеплений сигнальний напівкомбінезон, а також літні варіанти: світловідбиваючі жилети і футболки. Важливо нагадати, що навіть при роботі в жарку пору сигнальну одяг не можна знімати. 

Одяг підвищеної видимості, як і інші засоби індивідуального захисту, представлені фірмою АВ ЦЕНТР, відповідають стандартам безпеки України і Євросоюзу.

Ви можете купити сигнальний одяг виробництва компанії Cerva оптом і в роздріб в інтернет-магазині, в центральному офісі ТОВ ФІРМА «АВ ЦЕНТР» в Києві та регіональних офісах в Кривому Розі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові та Харкові, де наші фахівці можуть проконсультувати Вас з усіх питань.