безпека понад усе!

 

Спецодяг

Кількість:
LYNX помаранчевий 
Ціна: від 120.96 грн
CERVA GROUP a.s.
 
DESMAN 
Ціна: 408.54 грн
CERVA GROUP a.s.
 
STANMORE зелена 
Ціна: 2004.90 грн
CERVA GROUP a.s.
 
DESMAN 
Ціна: 1021.26 грн
CERVA GROUP a.s.
 
STANMORE зелений 
Ціна: 2190.30 грн
CERVA GROUP a.s.
 
DESMAN 
Ціна: 1260.48 грн
CERVA GROUP a.s.
 
STANMORE зелені 
Ціна: 1706.58 грн
CERVA GROUP a.s.
 
DESMAN 
Ціна: 1021.26 грн
CERVA GROUP a.s.
 
STANMORE зелена 
Ціна: 403.14 грн
CERVA GROUP a.s.
 
EMERTON р.46 
Ціна: 610.62 грн
CERVA GROUP a.s.
 
EMERTON WINTER 
Ціна: 2230.68 грн
CERVA GROUP a.s.
 
EMERTON р.60, 62 
Ціна: 573.96 грн
CERVA GROUP a.s.
 
MAX сірий з помаранчевимр.60 
Ціна: 430.08 грн
CERVA GROUP a.s.
 
MAX сірі з помаранчевим 
Ціна: 366.24 грн
CERVA GROUP a.s.
 
OLZA 
Ціна: 600.00 грн
CERVA GROUP a.s.
 
DESMAN lady р.58 
Ціна: 360.96 грн
CERVA GROUP a.s.
 
DESMAN lady р.52,54,60 
Ціна: 445.62 грн
CERVA GROUP a.s.
 
DESMAN 
Ціна: 118.26 грн
CERVA GROUP a.s.
 
TRITON темно-синій 
Ціна: 980.94 грн
CERVA GROUP a.s.
 
BEAVER темно-синій 
Ціна: 1472.76 грн
CERVA GROUP a.s.
 
KARELA 
Ціна: 1096.50 грн
CERVA GROUP a.s.
 
ULTIMO сіра, синя, червона 
Ціна: 2238.66 грн
CERVA GROUP a.s.
 
EPPING р.S 
Ціна: 572.70 грн
CERVA GROUP a.s.
 
GORDON водонепроникна 
Ціна: 913.74 грн
CERVA GROUP a.s.
 
EPPING 
Ціна: 355.20 грн
CERVA GROUP a.s.
 
GORDON водонепроникні 
Ціна: 580.50 грн
CERVA GROUP a.s.
 
TEESTA різні кольори 
Ціна: від 217.80 грн
CERVA GROUP a.s.
 
MINTO 
Ціна: 115.56 грн
CERVA GROUP a.s.
 
BAT 
Ціна: від 89.70 грн
CERVA GROUP a.s.
 
ALWAR блакитний 
Ціна: 381.60 грн
CERVA GROUP a.s.
 
RENUK 
Ціна: 314.46 грн
CERVA GROUP a.s.
 
VYARA блакитний 
Ціна: 360.18 грн
CERVA GROUP a.s.
 

Спеціальний одяг (спецодяг) є одним з основних видів засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) робітників на підприємстві. Саме спецодяг Ваших співробітників створює перше враження про ставлення до них та про підприємство в цілому. Якісна робоча уніформа не лише забезпечує комфортні та зручні умови праці для фахівців під час виробничих робіт, але й захищає їх від різних ризиків та травм.

Дуже важливо правильно підходити до вибору спецодягу в залежності від підприємства для забезпечення максимального захисту від нещасних випадків на виробництві. Так, для хімічних або фармацевтичних підприємств хорошим вибором будуть захисні комбінезони та бахіли з протиковзкою підошвою; металургам та зварникам ідеально підійдуть вогнетривкі та термостійкі костюми, а співробітників задіяних в дорожніх або комунальних роботах слід забезпечити сигнальним робочим одягом: жилетами, куртками та штанами підвищеної видимості. Для запобігання сонячних ударів в теплу пору року потрібно обов'язково забезпечити працівників головними уборами. Крім спецодягу, роботодавець забезпечує своїх працівників засобами індивідуального захисту та спеціальним захисним взуттям.

Перед вибором та придбанням спецодягу для працівників Вашого підприємства варто акцентувати свою увагу на наступних пунктах:

• Робітники повинні бути забезпечені такою робочою уніформою, яка ефективно захищає їх від конкретних ризиків в залежності від специфіки підприємства;
• 
Спецодяг повинен бути виготовлений з якісних матеріалів, мати міцні шви,  не втрачати початкові колір та форму навіть після багаторазового прання;
• 
Весь спецодяг в процесі використання повинен бути зручним, не викликати дискомфорту, відповідати клімату регіону, де виконуються роботи.
• 
Робочий одяг має функціонально відповідати специфіці конкретного робочого місця;
• 
Особливу увагу слід приділити вибору розмірів, адже правильно зняті мірки не тільки надають охайності зовнішньому вигляду співробітників, але і сприяють тому, що вони не будуть обмежені в русі;
• 
Ще однією з важливих вимог, якій має відповідати спецодяг, є її естетичний зовнішній вигляд.

При виборі робочого одягу як засобу індивідуального захисту, важливим фактором є сезонність. У зв'язку з цим виділяють два типи спецодягу:

• Літній спецодяг. Фірма АВ ЦЕНТР пропонує широкий асортимент літнього чоловічого та жіночого спецодягу, до якого відносять спеціальні робочі літні костюми, куртки та штани з бавовни, робочі футболки різних кольорів, які підійдуть також для принта та друку, натільну білизну та головні убори. Даний тип спецодягу застосовується в добре опалювальних приміщеннях або при виконанні робіт на вулиці в теплу пору року і характеризується використанням натуральних тканин і хорошою вентиляцією в умовах жаркого клімату. Крім того, літній робочий одяг може бути з короткими рукавами або з можливістю відстібати рукава, перетворюючи куртку в жилет, повинен легко пратися і добре вбирати надлишкову вологу.

• Зимовий спецодяг. Зимовий спецодяг призначений для захисту людини від низьких температур при виконанні робіт на вулиці, в холодильних цехах, на складах чи в неопалюваних приміщеннях. Сучасні моделі утепленого робочого одягу підходять для повсякденного життя, активного спортивного відпочинку та туризму. Серед основних характеристик зимового спецодягу варто відзначити паропроникність, здатність зберігати тепло, легку вагу, ефективний захист від низьких температур, вітру, опадів, механічних пошкоджень. Асортимент зимового спецодягу включає в себе утеплені штани, куртки й напівкомбінезони (як сигнальні, так і звичайні робочі), реглани, теплі головні убори, такі як шапки і утеплені кепки.

Окрім вищезазначених типів спецодягу, в залежності від умов праці та ризиків на робочому місці, також виділяють: водостійкий та термостійкий робочий одяг, захисний одяг від іскор та бризок розплавленого металу, хімічних речовин, одноразовий одяг спеціального призначення. Крім цього, сучасний спецодяг повинен мати привабливий зовнішній вигляд, що дозволяє підтримувати статус компанії.

Ви можете купити спецодяг виробництва компаній VOCHOC, DU Pont і Cerva оптом і в роздріб онлайн або в центральному офісі ТОВ ФІРМА «АВ ЦЕНТР» в Києві, а також в регіональних представництвах в Кривому Розі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові та Харкові, де наші фахівці допоможуть вам вибрати робочий одяг і проконсультують з питань охорони праці.