безпека понад усе!

 

Щитки для зварювальників

Кількість:
ФАЗ Speedglas 100V (750020) 
Ціна: 9664.08 грн
3M
 
ФАЗ Speedglas 9002NC (400085) 
Ціна: 15767.10 грн
3M
 
ФАЗ Speedglas 9100V (500005) 
Ціна: 22651.56 грн
3M
 
ФАЗ Speedglas 9100X (500015) 
Ціна: 27154.38 грн
3M
 

Під час проведення зварювальних робіт існує безліч ризиків для здоров'я Вашого співробітника. Одним з головних і найбільш необхідних засобів індивідуального захисту зварювальника є зварювальна маска, яка забезпечує необхідний рівень захисту очей і обличчя. Завдяки використанню сучасних технологій в процесі виготовлення захисних щитків для зварювальників, вони здобули таку якість як високий рівень зручності і комфорту навіть при тривалому використанні. Захисні щитки зварювальників використовуються спільно з наголовним кріпленням або каскою, деякі моделі також мають повітроводи, які дозволяють приєднувати маски для зварювальників до респіраторів позитивного тиску для роботи в умовах високої запиленості та загазованості. Захисні щитки для зварювальників запобігають попаданню іскор і бризок розпеченого металу в органи зору, а також захищають слизову оболочку, рогівку і сітківку ока від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання.

Корпус щитків для зварювальників виготовляється з міцного, пружного і термостійкого пластика, а захисні лінзи - з полікарбонату. Сучасні моделі захисних зварювальних масок мають світлофільтри різного ступеня затемнення, які застосовуються в залежності від ризиків і умов праці на підприємстві. Існують світлофільтри з фіксованим і автоматичним рівнем затемнення.

Захисні щитки для зварювальників зі світлофільтрами з постійним затемненням мають один певний рівень затемнення. Такі захисні щитки відрізняються невисокою ціною і використовуються при проведенні нескладних або ж нечастих робіт. Проте, використовуючи даний засіб для індивідуального захисту очей та обличчя з такими світлофільтрами, Ваш працівник може зіткнутися з деякими незручностями: погана видимість через саму затемненість, відсутність можливості регулювання рівня затемнення світлофільтру при зміні зварювальних процесів, потреба постійного підняття і опускання світлофільтру або ж всієї маски для проведення зачисних робіт або огляду шва в процесі зварювання. Для усунення вищезазначених незручностей і для більш комфортного проведення зварювальних робіт фірма АВ ЦЕНТР рекомендує використовувати зварювальні щитки зі світлофільтрами автоматичного затемнення - хамелеонами. В основі таких світлофільтрів лежить рідкокристалічний екран, кристали якого змінюють своє положення при зміні інтенсивності світлового випромінювання, що знижує світлопропускну здатність і забезпечує надійний захист очей від яскравого світлового потоку електричної дуги, що виникає при зварюванні металів. Варто зазначити, що фільтри виробляються для конкретних моделей або серій захисних щитків. Більш того, фірма АВ ЦЕНТР пропонує вам можливість купівлі коригуючої лінзи на замовлення з оптичною силою від -1,0 до -3,0.

Важливим є той факт, що сучасні зварювальні щитки з фільтром автоматичного затемнення дозволяють регулювати не тільки рівень затемнення, але і чутливість спрацьовування і затримку часу відключення ФАЗ, що в свою чергу зменшує навантаження на очі.

Для роботи в умовах обмеженої вентиляції при високій запиленості та/або загазованості необхідно забезпечити співробітників такими спеціальними засобами захисту органів зору та обличчя, як шолом зварника з регулятором потоку повітря або шолом з респіратором позитивного тиску, які зможуть також ефективно захистити органи дихання. Для роботи в умовах підвищеної загазованості на турбоблоки додатково можуть бути встановлені  спеціальні протигазові фільтри.

Важливо! До турбоблоків можуть приєднуватися лише ті захисні маски, які мають повітропровід. Моделі зварювальних щитків, які не мають повітропроводів, можуть використовуватися спільно зі звичайними респіраторами при наявності достатнього простору між щитком і обличчям користувача.

Ви можете купити захисні щитки для зварювальників виробництва компаній і Scott Safety оптом і в роздріб як онлайн, так і в центральному офісі ТОВ ФІРМА «АВ ЦЕНТР» в Києві та регіональних офісах в Кривому Розі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові та Харкові, де наші фахівці також можуть проконсультувати Вас з усіх питань.