безпека понад усе!

 

 

Фірма «АВ Центр» - стабільний і надійний партнер, що динамічно розвивається

З моменту заснування в 1994 році компанією прийнята концепція забезпечення українських споживачів якісними, найбільш передовими і сучасними промисловими засобами індивідуального захисту працівників, спецодягом і захисним взуттям, здатними забезпечити захист від будь-яких шкідливих факторів виробництва.

Слоган «Безпека понад усе» відображає місію і підхід у роботі.

Нашими найбільшими партнерами є загальновизнані лідери з виробництва ЗІЗ, у тому числі спецодягу і захисного взуття – компанії CERVA, BICAP, BLS, DIKAMAR, DuРont, 3M, MAPA Professionnel, PLUM, REGELTEX, SCOTT, UNIVET, VOCHOC, VOSS HELME.

Фірма «АВ Центр» – це головний офіс і склади в Києві, а також офіси та склади представництв компанії в містах Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Львів, Харків, а також у Донецькій області. Щомісяця ми обслуговуємо понад 2000 підприємств, наша мережа партнерів-дилерів налічує більше ніж 110 компаній у всіх регіонах України.

Фірма «АВ Центр» – єдина команда, комплексний підхід, гнучка цінова політика, налагоджена логістика, великі запаси продукції на складах, професіоналізм, пунктуальність та обов’язковість, відкритий і прозорий підхід у роботі.