безпека понад усе!

 

щитки термостійкі сітчасті

Кількість:
GFKHH008 
Ціна: 934.80 грн
 
GFKHH001 
Ціна: 1147.80 грн
 
BFKBB001-1 
Ціна: 905.76 грн
 
BFKHH1 002 
Ціна: 874.32 грн
 

На підприємствах існують різні умови праці і, відповідно, різні ризики для здоров'я Вашого співробітника. Так, сталеварів необхідно забезпечити термостійким і вогнестійким одягом і взуттям, а ще ефективними засобами індивідуального захисту очей та обличчя. Фірма АВ ЦЕНТР пропонує Вам купити захисний сітчастий термостійкий екран разом із тримачем, який буде незамінний при роботі в умовах екстремально високих температур.

Оцинкований металевий захисний сітчастий екран стримує конвективное тепло і захищає органи зору і обличчя користувача, а міцний тримач із алюмінієвого сплаву дозволяє використовувати цю конструкцію спільно з термостійкою захисною каскою Intex виробництва компанії Voss Helme. Варто також відзначити сітчастий термостійкий екран зі спеціальним вікном, що дозволяє використовувати цей захисний щиток разом зі світлофільтром з фіксованим рівнем затемнення. Світлофільтри можуть відрізнятися по своїм властивостям в залежності від умов праці та ефективно захищають користувача від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, що виникає в процесі плавки металу: світлофільтри з позолоченим покриттям відбивають значну частину теплового випромінювання, а фільтри синього кольору дозволяють візуально визначити температуру розплаву. Сітчасті термостійкі екрани мають внутрішню поверхню чорного кольору, з метою захисту користувача від засліплення можливими відблисками.

Ви можете купити захисні сітчасті термостійкі щитки оптом і в роздріб як онлайн, так і в центральному офісі ТОВ ФІРМА «АВ ЦЕНТР» в Києві та регіональних офісах в Кривому Розі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові та Харкові, де наші фахівці також можуть проконсультувати Вас з усіх технічних питань.