безпека понад усе!

 

Для зварювальника

Кількість:
KATKA р.50/182 
Ціна: 3670.68 грн
Vochoc
 
SANDPIPER RED 
Ціна: 291.06 грн
CERVA GROUP a.s.
 
AV 4060 1 K 4 S3 HRO SRC 
Ціна: 1018.08 грн
BICAP
 
AV 4292 K 4 S3 HRO SRC 
Ціна: 934.92 грн
BICAP
 
511.03.03.05 
Ціна: 276.60 грн
Univet S.r.l.
 
601.02.06.50 
Ціна: 957.30 грн
Univet S.r.l.
 
603.03.00.50 
Ціна: 392.70 грн
Univet S.r.l.
 
CALANDRA 
Ціна: 600.90 грн
CERVA GROUP a.s.
 
ПЛ Стандарт F (Зварювальника) 
Ціна: 0.00 грн
UP SKY
 
ПЛК Мастер F (Зварювальника) 
Ціна: 0.00 грн
UP SKY
 
BLS Zer0 32 C FR FFP3 R D 
Ціна: 335.76 грн
BLS s.r.l.
 

Існує велика кількість видів діяльності на підприємстві з підвищеним ризиком для здоров'я як для фахівця, так і для оточуючих. Так, робота зварника є однією з найбільш небезпечних для здоров'я професій, що зобов'язує роботодавця надавати спецодяг для зварювальників виключно високої якості.

При виборі засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) для зварника варто звернути увагу на цілий ряд негативних факторів, від яких потрібно вберегти вашого співробітника на робочому місці при виконанні зварювальних робіт:

• Іскри і бризки розплавленого металу;
• Великий вміст газів, пилу та інших дрібних частинок;Вплив високих температур на робочому місці;
• 
Вплив зварювальної дуги на зір співробітника.

Сучасні якісні робочі костюми для зварювальників виготовляються з термостійких матеріалів. При цьому, як правило, для максимального комфорту та захисту фахівця під час виконання зварювальних робіт використовуються натуральні тканини, такі як бавовна, льон та їх комбінації. Забезпечення вогнестійкості тканини можливе кількома способами: шляхом нанесення на лицьову частину тканини вогнезахисної обробки, яка запобігає контакту волокон матеріалу костюма з повітрям або ж хімічне перетворення структури волокон, що надає їм вогнетривкі властивості, що відповідають промисловим протипожежним нормам.

Фірма АВ ЦЕНТР пропонує Вам купити захисний вогнестійкий костюм для зварника зі 100% бавовни з вогнетривким просоченням PROBAN®. Тканини PROBAN® не підтримують горіння, тліють та не плавляться, перешкоджають поширенню полум'я за межі області обвуглення. Такий робочий одяг зварювальника відповідає національним та європейським вимогам безпеки і проходить більшу кількість випробувань, ніж брезентовий або спилковий спецодяг.

Більш того, співробітників, задіяних в зварювальних роботах, потрібно обов'язково забезпечити засобами індивідуального захисту рук, дихання, очей та обличчя. Фірма АВ ЦЕНТР пропонує широкий вибір якісних зварювальних рукавиць виробництва компанії CERVA за хорошою ціною. 

Зварювальні рукавиці рекомендуються використовувати для захисту рук при виконанні широкого спектру робіт, а саме: зварювальних, монтажних робіт, робіт з металопрокатом. Дані рукавиці виготовлені з телячого спілка, які обробляються вогнетривкими спеціальними складами, нешкідливими для здоров'я майстра. Такі рукавиці легкі, ергономічні, міцні та забезпечують високий рівень захисту від термічних впливів.

Для захисту від впливу зварювального випромінювання на органи зору Ваших працівників, варто придбати захисні окуляри відкритого або закритого типу із зеленою полікарбонатною лінзою. Такі окуляри можна використовувати як окремо, так і спільно зі спеціальними респіраторами для зварювальників. Для більш комплексного захисту очей і обличчя в цілому хорошим вибором буде захисний щиток зварника з фільтром автоматичного затемнення.

Ви можете купити спецодяг для зварювальників виробництва компанії Cerva, Univet, VOCHOC, BLS та 3M оптом і в роздріб в інтернет-магазині, в центральному офісі ТОВ ФІРМА «АВ ЦЕНТР» в Києві та регіональних офісах в Кривому Розі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові та Харкові, де наші фахівці можуть проконсультувати Вас з усіх питань.