безпека понад усе!

 

Окуляри для зварювальників

Кількість:
511.03.03.03 
Ціна: 276.60 грн
Univet S.r.l.
 
511.03.03.05 
Ціна: 276.60 грн
Univet S.r.l.
 
5x7.01.11.50 
Ціна: 656.10 грн
Univet S.r.l.
 
601.02.06.50 
Ціна: 957.30 грн
Univet S.r.l.
 
603.03.00.50 
Ціна: 392.70 грн
Univet S.r.l.
 

Одним із шкідливих та небезпечних для зору людини виробничих факторів є процес зварювання і різки металу, що широко застосовується в машинобудуванні, на будівництві та в інших галузях. При проведенні зварювальних робіт існують істотні ризики для здоров'я Вашого співробітника: потрапляння іскор і бризок розплавленого металу в органи зору, а також шкідливий вплив ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання на слизову оболонку, рогівку і сітківку ока. Для забезпечення достатнього захисту органів зору фірма АВ ЦЕНТР пропонує Вам придбати робочі захисні окуляри, які ідеально підходять газозварювальникам, їх помічникам, а також різальникам металу.

Залежно від рівня ризиків та умов праці застосовуються захисні окуляри для зварників відкритого або закритого типу. Існують також більш зручні в застосуванні відкриті і закриті моделі з відкидними світлофільтрами, які використовуються для зачисних робіт і для огляду шва в процесі зварювання. Незалежно від конструкції захисних окулярів для зварників, дані засоби індивідуального захисту очей повинні:

- бути міцними, легкими і зручними в процесі їх використання;

- забезпечувати широкий кут огляду і гарну видимість без спотворень;

- мати світлофільтри, що забезпечують захист від інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання при проведенні зварювальних робіт.

Залежно від типу, оправи як відкритих, так і закритих захисних окулярів зварювальника повинні захищати очі від потрапляння механічних частинок, аерозолів, розпечених частинок і бризок розплавленого металу. Оправи відкритих захисних окулярів для зварників виготовляються з міцного пластику, в той час як оправа закритих захисних окулярів складається з обтюратора і в деяких випадках пластикового каркасу. Захисні лінзи виготовляються з полікарбонату або ацетату і ефективні при потраплянні дрібних механічних частинок:

- для відкритих захисних окулярів - з низькою енергією і швидкістю до 45 м / с.

- для закритих захисних окулярів - з високою енергією і швидкістю як до 45 м / с, так і до 120 м / с;

Варто також відзначити, що дані засоби індивідуального захисту очей для зварювальників оснащені світлофільтрами, які забезпечують різну ступінь затемнення, призначені для газозварювання слабкої, середньої або ж високої інтенсивності. Найбільш популярними є захисні окуляри зварювальників зі ступенем затемнення IR3 і IR5. При використанні захисних окулярів протягом тривалого часу необхідно використовувати зварювальні окуляри з лінзою оптичного класу 1, яка не дає оптичних спотворень. Важливим є той факт, що деякі моделі захисних окулярів для зварників сумісні з захисними щитками, які забезпечують також захист шкіри обличчя при проведенні зварювальних робіт. Для забезпечення більш тривалого терміну експлуатації і підвищеного рівня комфорту полікарбонатні лінзи захисних окулярів для зварювальників можуть мати спеціальні покриття для захисту від утворення подряпин і запотівання (маркування символами K і N відповідно).

При придбанні зварювальних окулярів зверніть увагу на те, що маркування повинно бути нанесено як на оправі, так і на лінзах.

Ви можете купити захисні окуляри для зварювальників виробництва компаній Univet та 3М оптом і в роздріб як онлайн, так і в центральному офісі ТОВ ФІРМА «АВ ЦЕНТР» в Києві та регіональних офісах в Кривому Розі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові та Харкові, де наші фахівці також можуть відповісти Вам на всі Ваші запитання.