безпека понад усе!

 

Окуляри захисні закриті

Кількість:

Створення та підтримання безпечних умов праці співробітника на підприємстві - першочергова турбота будь-якого роботодавця. Кожен працівник повинен бути забезпечений якісними і надійними засобами індивідуального захисту (ЗІЗ) для уникнення нещасних випадків на виробництві. В першу чергу це стосується саме органів зору.

У разі, якщо Ваші співробітники працюють в умовах високої запиленості в гірничорудних шахтах, лабораторіях, в секторі сільського господарства, в хімічній чи біологічній промисловості, на промислових підприємствах або в будівництві в залежності від можливих ризиків отримання травми очей їх необхідно забезпечити закритими захисними окулярами.

Закриті захисні окуляри - це засіб індивідуального захисту очей, які ефективно захищають органи зору від потрапляння таких чужорідних тіл на виробництві, як пил, зола, металева стружка, тирса, пісок, тверді і розпечені частинки, а також захищає очі від ультрафіолету, інфрачервоного випромінювання і сліпучого світла. Для забезпечення максимального захисту очей від опіків, механічних чи хімічних травм конструкція закритих захисних окулярів забезпечує щільне прилягання до шкіри обличчя і закриває очі з усіх боків, забезпечуючи надійний захист очей від вітру, бризок хімічних речовин, газів, аерозолів, димів і туманів, випромінювань, іскор і бризок розплавленого металу.

Закриті захисні окуляри розрізняють за типом вентиляції простору всередині окулярів:

- герметичні (не вентильовані) закриті захисні окуляри - оправи даних моделей окулярів щільно прилягають до обличчя, не мають додаткових отворів і повністю захищають очі від шкідливих газоподібних речовин, аерозолів і пилу.

- з прямою вентиляцією - такі закриті захисні окуляри мають отвори для циркуляції повітря. Це особливо важливо для запобігання запотівання лінз і для відводу зайвого тепла в області очей. Даний тип окулярів можна використовувати для механічної обробки, але вони не можуть вберегти Вашого співробітника від пилу і газів.

- з непрямою вентиляцією - в робочих закритих захисних окулярах з непрямою вентиляцією передбачені спеціальні пристрої, які пропускають повітря, але також надають захист від пилу і незначних концентрацій шкідливих газів, диму.

Робочі закриті захисні окуляри запобігають потраплянню в органи зору механічних частинок з високою енергією і швидкістю до 120 м / сек (маркування символом В), а також забезпечують механічну міцність при екстремальних температурах від -5 до 55 ° C (маркування символом Т).

Закриті захисні окуляри забезпечують гарну видимість, лінзи оптичного класу 1 не обмежують термін використання окулярів, виготовляються з дуже міцних матеріалів, таких як полікарбонат і ацетат. Кут огляду залежить від дизайну моделі. Якщо потрібен широкий діапазон огляду, варто вибирати моделі з панорамними лінзами. Залежно від умов роботи застосовуються моделі з прозорими, затемненими та іншими лінзами, що забезпечують захист від можливих ризиків для очей на робочих місцях. Для забезпечення більш тривалого терміну експлуатації і підвищеного комфорту полікарбонатні лінзи закритих захисних окулярів можуть мати спеціальні покриття для захисту від утворення подряпин і запотівання (маркування символами K і N відповідно). Виробник може декларувати наявність на лінзі захисних покриттів на індивідуальній упаковці за допомогою спеціальних символів символами AS AF, проте в разі відсутності на лінзі маркувань K і N, вважається, що захисні покриття лінз мають нижчий ступінь захисту від утворення подряпин і запотівання, аніж лінзи, що мають таке маркування.

Конструкція сучасних закритих захисних окулярів забезпечує максимально комфортне прилягання даного засобу індивідуального захисту до обличчя за допомогою регульованого еластичного ременя.

Варто також виділити захисні окуляри гібридного типу - універсальні окуляри, які об'єднують в собі характеристики відкритих і закритих захисних окулярів. Така перевага досягається завдяки можливості приєднання до оправи характерного для закритих захисних окулярів еластичного наголовного ременя, або дужок, як в захисних окулярах відкритого типу. ТОВ ФІРМА «АВ ЦЕНТР» пропонує купити гібридні закриті захисні окуляри моделі 6х1 виробництва компанії Univet.

Конструкція закритих захисних окулярів моделі 6х3 від компанії Univet дозволяє використовувати захисні окуляри як окремо, так і спільно зі знімним захисним лицьовим щитком, як єдиний виріб.

Ви можете купити закриті захисні окуляри компаній Univet і оптом і в роздріб як онлайн, так і в центральному офісі ТОВ ФІРМА «АВ ЦЕНТР» в Києві та регіональних офісах в Кривому Розі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові та Харкові, де наші фахівці також можуть проконсультувати Вас з усіх питань.