безпека понад усе!

 

Комбінезони захисні

Кількість:
Chemsafe MS1 
Ціна: 140.28 грн
CERVA GROUP a.s.
 
Chemsafe C1 
Ціна: 150.54 грн
CERVA GROUP a.s.
 
Chemsafe 500 
Ціна: 169.38 грн
CERVA GROUP a.s.
 
Chemsafe 400 
Ціна: 381.60 грн
CERVA GROUP a.s.
 

Кожен роботодавець зобов'язаний забезпечити безпечні умови праці для співробітників під час виконання ними посадових обов'язків. Згідно з вимогами охорони праці на виробництвах, що мають ризики для здоров'я працівників, персонал повинен бути одягнений у спеціальний робочий одяг та використовувати засоби індивідуального захисту (ЗІЗ), які відповідають ризикам на ділянці виконання робіт.

Захисний комбінезон застосовується як засіб індивідуального захисту тіла та голови від аерозолів, скловолокна, загальних промислових забруднень, бактерій, вірусів, хімічних речовин неорганічного та органічного походження, радіоактивного пилу.  Захисні комбінезони можуть використовуватися під час прибирання, при виконанні малярних робіт, в хімічних, мікробіологічних лабораторіях, при ліквідації аварій.

Метою використання захисних комбінезонів може бути як забезпечення захисту фахівця від впливу зовнішнього середовища, так і збереження стерильності в приміщеннях, а також захист вироблених товарів від ворсинок та пилу, які присутні на одязі та тілі працівника.

Фірма АВ ЦЕНТР пропонує широкий вибір робочих комбінезонів із різними захисними властивостями та конструктивними особливостями. Залежно від типу та класу комбінезони захисні, одноразові та короткострокового використання можуть захистити працівника від:

- проникнення твердих частинок;

- рідких аерозолів та хімікатів;

- небезпечних мікроорганізмів;

- статичної електрики;

- забруднень радіоактивними частинками.

Завдяки сучасним технологіям виробництва та інноваціям захисні комбінезони виготовляються з нетканих безворсових і, як правило, антистатичних матеріалів зі зварними швами, які можуть бути додатково проклеєні стрічкою для забезпечення більшої герметичності.

Класичний комбінезон Tyvek® та бахіли з протиковзкою підошвою DuPont виготовлені з нетканого матеріалу на основі поліетилену - матеріал повітропроникний, але відштовхує бризки водних розчинів та аерозолі.

Сірий та жовтий хімічно захисні комбінезони DuPont виробляють з ламінованого нетканого матеріалу Tychem®.

Комбінезони захисні 3М та Chemsafe Cerva виготовлені з нетканих матеріалів на основі поліпропілену з ламінуванням або без залежно від сфери призначення. Для комплексного захисту під час виконання робіт комбінезони захисні доповнюють:

- Засобами захисту органів зору та дихання - масками або напівмасками, закритими герметичними окулярами або окулярами з непрямою вентиляцією;

- Рукавичками спеціальними;

- Робочим взуттям.

Окрім захисних комбінезонів, в асортименті нашої компанії є високі та низькі бахіли різного ступеня захисту з протиковзкою підошвою. ТОВ ФІРМА АВ ЦЕНТР офіційний уповноважений представник виробників захисних комбінезонів DuPont, Cerva та 3M.

Купити комбінезони оптом та в роздріб можна в інтернет-магазині, в центральному офісі ТОВ ФІРМА «АВ ЦЕНТР» в Києві і в регіональних офісах в Кривому Розі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові та Харкові, де наші фахівці проконсультують та допоможуть підібрати продукцію в залежності від ризиків на вашій ділянці виробництва.