безпека понад усе!

 

Захист очей та обличчя

Кількість:
5x8.03.11.00 
Ціна: 447.36 грн
Univet S.r.l.
 
5x8.31.11.00 
Ціна: 492.78 грн
Univet S.r.l.
 
5x8.03.00.05 
Ціна: 466.38 грн
Univet S.r.l.
 
5x8.03.00.03 
Ціна: 443.34 грн
Univet S.r.l.
 
620U.02.10.00 
Ціна: 485.76 грн
Univet S.r.l.
 
513.02.00.00 
Ціна: 180.00 грн
Univet S.r.l.
 
513.01.10.02 
Ціна: 150.06 грн
Univet S.r.l.
 
513.01.00.00 
Ціна: 148.98 грн
Univet S.r.l.
 
506U.03.00.00 
Ціна: 322.56 грн
Univet S.r.l.
 
601.03.07.00 
Ціна: 474.96 грн
Univet S.r.l.
 
601.03.07.01 
Ціна: 647.46 грн
Univet S.r.l.
 
619.03.01.00 
Ціна: 402.54 грн
Univet S.r.l.
 

Засоби індивідуального захисту і, особливо, захист органів зору є початковим пріоритетом на виробництві, коли мова йде про безпеку праці. Кожен роботодавець і посадова особа, відповідальна за охорону праці і техніку безпеки на підприємстві, повинні знати вичерпну інформацію щодо умов праці на кожному робочому місці і засобах індивідуального захисту, що застосовуються персоналом на цих робочих місцях. При неправильному підході до вибору засобів для захисту очей і обличчя існує великий ризик порушення або повної втрати зору Вашим працівником в процесі тривалої роботи в умовах впливу шкідливих факторів або в разі отримання виробничої травми. Захисні окуляри, шоломи для зварників з респіраторами позитивного тиску, захисні щитки - все це може забезпечити безпечні умови праці для Ваших співробітників на підприємстві. Менеджери фірми АВ ЦЕНТР готові надати Вам всю необхідну інформацію про засоби індивідуального захисту очей та обличчя, а також про специфіку та методи надання першої медичної допомоги при надзвичайних ситуаціях пов'язаних з травмами очей. Якщо Ви хочете дізнатися більше інформації або купити засоби індивідуального захисту очей та обличчя оптом - залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Небезпечними для очей і для шкіри обличчя можуть стати такі фактори:

- Тверді частинки;

- Пил;

- Абразивні частинки;

- Іскри;

- Бризки розпеченого металу;

- Газоподібні та рідкі хімічні речовини;

- Тумани;

- Інфрачервоне і ультрафіолетове випромінювання.

Для кожного типу загрози існують спеціальні різновиди засобів захисту, здатні протидіяти їм. Таким чином, вибір захисних окулярів і захисних щитків залежить від специфіки умов праці. Захисні окуляри за своїми конструктивними особливостями поділяють на закриті та відкриті.

Відкриті захисні окуляри стануть в нагоді працівникам аграрного комплексу, будівельних майданчиків, камне- і металообробних підприємств. Вони забезпечені лінзами підвищеної міцності, можуть мати спеціальні захисні покриття, що робить їх стійкими до утворень подряпин і запотівання, а конструкція дужок і носові упори, виготовлені з м'яких полімерів, забезпечують максимальний комфорт навіть при тривалому використанні даного засобу захисту очей. Такі окуляри легкі, мають хорошу вентиляцію і бічний захист, але при деяких ризиках не здатні забезпечити необхідний рівень захисту обличчя і органів зору, на відміну від закритих захисних окулярів. Захисні окуляри відкритого типу будуть відмінним вибором для запобігання попадання пилу, крапель різних рідин, металевої або деревної стружки в органи зору.

Закриті захисні окуляри в основному необхідні для роботи в умовах високої запиленості, в гірничорудних шахтах, в хімічній і біологічній промисловостях, лабораторіях, сільському господарстві. Закриті окуляри відмінно фіксуються за допомогою еластичного ременя, що зводить можливий дискомфорт при їх використанні до нуля. Деякі моделі захисних окулярів є гібридними, що дає можливість їх використання як з дужками, так і з еластичним ременем.

Захисні окуляри, представлені фірмою АВ ЦЕНТР, відповідають стандартам Європейського Співтовариства та України:

- надійно захищають очі від шкідливих факторів, для яких призначені;

- забезпечують широкий огляд і хорошу видимість;

- забезпечують хорошу вентиляцію простору під окулярами;

- лінзи окулярів мають покриття для захисту від утворення подряпин і запотівання;

- мають легку вагу;

- не подразнюють і не мають шкідливого впливу на шкіру обличчя.

Зберігати окуляри слід в спеціальному футлярі, а в процесі або після закінчення роботи окуляри необхідно очищати спеціальними засобами: м'якими серветками з мікрофібри, одноразовими вологими серветками, за допомогою станцій, комплектів для очищення окулярів, які рекомендовані виробниками. Перед початком роботи окуляри необхідно оглянути і провести їх дезінфекцію, щоб вони завжди були готові до застосування.

Захисні окуляри варто замінити, якщо лінзи подряпані або окуляри мають інші пошкодження лінз і конструкції. Категорично заборонено проводити ремонт або «модернізацію» захисних окулярів. В даному випадку виробник не несе відповідальності у разі отримання працівником травми очей.

Не менш важливим є захист всієї області обличчя, особливо під час зварювальних робіт або таких, що пов'язані з розпеченим металом, кислотами та іншими небезпечними для шкіри речовинами. Фірма АВ ЦЕНТР надає широкий асортимент захисних щитків, щитків для зварювальників, а також шоломів з респіратором позитивного тиску для захисту від шкідливих газів і аерозолів. Залежно від умов праці та ризиків на підприємстві варто використовувати захисні щитки певного типу:

- З полікарбонатними екранами. Виготовлені з такого міцного матеріалу, як полікарбонат, захисні екрани ефективно захистять робітника від бризок розплавленого металу, іскор, дрібних і великих сторонніх частинок, рідких хімічних речовин.

- З сітчастими екранами. Конструкція захисного сітчастого екрану разом з наголовним кріпленням або каскою буде незамінна на лісопереробних підприємствах, надаючи високий рівень захисту від потрапляння крупних частинок в обличчя або органи зору. Спеціальні термостійкі захисні екрани з оцинкованого металу відбивають конвективное тепло, перешкоджаючи перегріванню області обличчя, що робить цей засіб індивідуального захисту необхідним для сталеварів.

- З респіраторами позитивного тиску. Спеціальні засоби захисту органів зору та обличчя, такі як шолом зварника з регулятором потоку повітря або шолом з респіратором позитивного тиску ідеально підходять для роботи в умовах обмеженої вентиляції при високій запиленості та/або загазованості. Дані вироби захищають не тільки органи зору і обличчя, а й органи дихання та голову.

Захисні щитки вбережуть Вашого співробітника від потрапляння в область обличчя дрібних частинок як з низькою енергією і швидкістю до 45 м/с, так і з високою енергією і швидкістю до 120 - 190 м/с; перешкоджають попаданню бризок кислот і хімікатів на шкіру обличчя.

Фірма АВ ЦЕНТР також пропонує купити засоби першої допомоги при травмах очей та супутні товари, такі як серветки з мікрофібри, комплекти для чищення окулярів, м'які та жорсткі футляри для захисних окулярів, захисні екрани, поясні футляри та інше.

Більш того, для забезпечення максимальної безпеки праці Ваших співробітників, а також щоб звести шанс отримання серйозних виробничих травм органів зору до мінімуму, радимо придбати засоби першої допомоги при травмах очей виробництва компанії PLUM. Для нейтралізації впливу кислот або лугів рекомендуємо засіб для промивання очей PLUM PH NEUTRAL - стерильний фосфатний буферний розчин концентрацією 4,9%. Для видалення з очей сторонніх тіл (пилу, бруду, металевої або дерев'яної стружки) ефективним буде засіб для промивання очей PLUM EYE WASH - 0,9% - стерильний розчин хлориду натрію.

Ви можете придбати засоби індивідуального захисту очей та обличчя компаній Univet, і Scott Safety оптом і в роздріб як онлайн, так і в центральному офісі ТОВ ФІРМА «АВ ЦЕНТР» в Києві та регіональних офісах в Кривому Розі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові та Харкові, де наші фахівці можуть проконсультувати Вас з усіх питань.