безпека понад усе!

 

Окуляри захисні відкриті

Кількість:

Створення та підтримання безпечних умов праці співробітника на підприємстві - першочергова турбота кожного роботодавця. Кожен працівник повинен бути забезпечений якісними і надійними засобами індивідуального захисту (ЗІЗ) для уникнення нещасних випадків на виробництві. В першу чергу це стосується органів зору. На хімічних, металургійних, метало- та деревообробних підприємствах існує підвищений ризик отримання травм очей.

Фірма АВ ЦЕНТР презентує широкий асортимент відкритих захисних окулярів для зварювальників, газозварювальників, токарів, шліфувальників і представників інших професій.

Відкриті захисні окуляри - це засіб індивідуального захисту очей, який ефективно запобігає потраплянню в органи зору сторонніх тіл, таких як пил, пісок, металева або деревна стружка, а також іскор і бризок. Робочі відкриті захисні окуляри запобігають потраплянню в очі механічних частинок з низькою енергією і швидкістю до 45 м/сек (маркування символом F), а також забезпечують механічну міцність при екстремальних температурах від -5 до 55°C (маркування символом Т). Даний тип окулярів також використовується для захисту очей від впливу інфрачервоного випромінювання, ультрафіолету та сліпучого світла.

Сучасні захисні окуляри відкритого типу мають високу міцність завдяки дуже якісним матеріалам. Конструкція відкритих захисних окулярів сприяє зручності і комфорту під час їх довготривалого використання, а міцні лінзи з полікарбонату, завдяки інноваційним технологіям, знижують навантаження на зір, а також збільшують контрастність і чіткість при низькій освітленості. Деякі сучасні моделі захисних окулярів, як, наприклад, відкриті захисні окуляри моделі 5х7 виробництва компанії Univet, придатні до використання поверх коригуючих окулярів без будь-якого спотворення чи шкоди для зору. Серед інших переваг відкритих захисних окулярів можна відзначити їх легку вагу і відмінну вентиляцію. Захисні окуляри відкритого типу можуть мати прозорі, жовті, димчасті, затемнені, коричневі, дзеркальні та інші типи лінз в залежності можливих ризиків на виробництві. Так, полікарбонатні лінзи відкритих захисних окулярів можуть мати спеціальні покриття для захисту від утворення подряпин і запотівання (маркування символами K і N відповідно). Виробник може декларувати на індивідуальній упаковці наявність на лінзі захисних покриттів, використовуючи спеціальні символи AS AF, проте в разі відсутності на лінзі маркувань K і N, вважається, що захисні покриття лінз мають нижчий ступінь захисту від утворення подряпин і запотівання, аніж лінзи, що мають таке маркування.

Сучасні моделі захисних окулярів відкритого типу забезпечують надійну фіксацію робочих окулярів і дозволяють регулювати довжину дужок і рівень нахилу лінз, що дозволяє персонально налаштувати модель для кожного співробітника.

В асортименті відкритих захисних окулярів фірми АВ ЦЕНТР представлені як робочі варіанти, так і спеціальні захисні окуляри для відвідувачів, сумісні з коригуючими окулярами.

Варто нагадати, що дані захисні окуляри, як і інші ЗІЗ, представлені фірмою АВ ЦЕНТР, відповідають стандартам ЄС і України.

Ви можете купити відкриті захисні окуляри оптом і в роздріб як онлайн, так і в центральному офісі ТОВ ФІРМА «АВ ЦЕНТР» в Києві та регіональних офісах в Кривому Розі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові та Харкові, де наші фахівці також можуть проконсультувати Вас з усіх питань.