безпека понад усе!

 

З 25 по 28 вересня в Кропивницькому ТОВ ФІРМА «АВ ЦЕНТР» вчетверте буде приймати участь в найбільшій Міжнародній агропромисловій виставці України «AGROEXPO-2019». На виставці ми представимо новинки робочого одягу, спеціального взуття та засобів індивідуального захисту, а також продукти, які добре себе зарекомендували та користуються високим попитом на ринку України.

Представляємо робочий одяг Tayra: вироби виготовлені з легкої, але зносостійкої тканини з масло- та водовідштовхувальними обробками (МВО). Комфортний крій, класичне поєднання червоного і чорного кольорів, наявність світлоповертаючих елементів та якісна фурнітура визначають успіх колекції в країнах Європи та виділяють Tayra серед пропозицій на ринку України.

Популярна у замовників колекція спецодягу МАХ із 100% бавовни доповнена якісними світлоповертаючими елементами (СПЕ). Наявність СПЕ на робочому одязі підвищує безпеку співробітників на робочих місцях, в умовах недостатнього освітлення в приміщенні або на вулиці в темний час доби. Представляємо спецодяг МАХ reflex, який можна придбати в Києві та інших регіонах України.