безпека понад усе!

 

Щитки захисні

Кількість:
607.01.00.22 
Ціна: 253.56 грн
Univet S.r.l.
 
607.01.00.32 
Ціна: 216.24 грн
Univet S.r.l.
 

Під час деяких виробничих процесів відбувається утворення дрібних або великих частинок, які можуть летіти з високою швидкістю, що ставить під загрозу незахищені ділянки очей та обличчя Вашого співробітника. Те саме стосується бризок розплавленого металу або крапель шкідливих хімікатів, які можуть пошкодити органи зору і шкіру обличчя працівника. Для забезпечення максимального захисту очей та обличчя Вашого співробітника, фірма АВ ЦЕНТР пропонує Вам купити лицьові захисні щитки. Вибір даного засобу індивідуального захисту очей та обличчя залежить від наявних ризиків на виробництві. Будівельні або слюсарні роботи, деревообробка, кування металу, металообробка, а також робота на хімічних і фармацевтичних підприємствах - далеко не весь список умов праці, в яких Вашому співробітнику не обійтися без робочих лицьових захисних щитків.

При виборі захисних щитків варто звернути увагу на такі фактори:

- Можливість комфортного регулювання розмірів наголовного кріплення. У деяких спеціалізованих щитках наголовне кріплення спільно з захисним екраном захищає користувача від впливу електричної дуги, а також від дрібних і великих частинок, що летять із середньою та високою енергією. Важливим є можливість персонального регулювання наголовного кріплення для кожного співробітника для забезпечення комфорту і зручності використання даного індивідуального засобу захисту очей і обличчя. Також, з огляду на підвищені ризики отримання травм голови в процесі будівництва і в інших галузях, захисний екран за допомогою тримача може бути прикріплений до касок, що забезпечує підвищений рівень захисту Вашого співробітника. Наголовное кріплення, як і каска з тримачем, дозволяє фіксувати захисний екран в піднятому і робочому положенні завдяки спеціальним підйомно-фіксуючим пристроям. Фірма АВ ЦЕНТР має в асортименті каски з захисним екраном інтегрованим в спеціальний капюшон з хайпалону або нейлону, які призначені для роботи з силовими респіраторами або системами подачі повітря під тиском від компресора. Цей капюшон закриває голову (а деякі моделі і плечі) і захищає користувача від пилу, бризок токсичних і шкідливих хімічних речовин.

- Матеріал захисного екрану. Матеріал захисного екрану обирається користувачем в залежності від наявних ризиків на підприємстві. Полікарбонатні та ацетатні захисні екрани ефективно захищають обличчя співробітника від іскор і бризок розплавленого металу. Захисні щитки з полікарбонату та ацетату також мають високі протиударні властивості та надають захист від твердих частинок, таких як тріски чи осколки каменів. Проте багаторазове потрапляння твердих частинок в екран з вищезазначених матеріалів призводить до утворення потертостей, які погіршують видимість працівнику, тим самим створюючи потребу частої зміни захисного екрану. Для лісообробних підприємств найбільш ефективним засобом індивідуального захисту очей та обличчя буде лицьовий захисний щиток з металевої сітки, який також має можливість кріплення до оголів’я або каски. Металева сітка захищає органи зору і шкіру обличчя працівника від потрапляння різних металевих чи деревних частинок з низькою і середньою енергією.

- Показники стійкості до ударів і подряпин. При виборі захисних щитків варто обов'язково звернути увагу на маркування як на захисному екрані, так і на наголовному кріпленні (тримачі). Позначення у вигляді Т відзначає можливість використання захисного екрану або ж наголовного кріплення (тримача) при екстремальних температурах від -5 до + 55 °C. Також лицьові щитки в залежності від міцності та ризиків на підприємстві здатні захищати очі Ваших співробітників від потрапляння дрібних і великих частинок зі швидкістю до 45 м/с, 120 м/с і 190 м/с (маркування F, B і А відповідно). Важливим є той факт, що в разі, коли наголовное кріплення має маркування F або В, а захисний щиток позначений маркуванням А, - вся конструкція наголовного кріплення спільно з захисним екраном буде розглядатися, як таке, що має маркування F або В відповідно.

Варто також згадати про шоломи для респіраторів позитивного тиску, як, наприклад, модель FH2 виробництва компанії Scott, які застосовуються в умовах, де немає потреби в захисті від можливого падіння предметів з висоти, і призначені для захисту шкіри обличчя, а також органів зору та дихання від газів, аерозолів, димів та інших токсичних і шкідливих хімічних речовин. Шоломи, які мають інтегрований повітропровід, мають можливість підключатися до респіраторів позитивного тиску, систем примусової подачі стисненого повітря від компресора, які подають очищене повітря в область для дихання, забезпечуючи безпечну роботу в умовах надзвичайної запиленості та загазованості на фармацевтичних, хімічних та інших підприємствах.

Захисний щиток 6х3F виробництва компанії Univet може використовуватись спільно з захисними окулярами моделі 6х3 того ж виробника.

Завдяки існуючому простору між лицем і захисним екраном, щитки для захисту обличчя та очей можуть використовуватися спільно з коригуючими окулярами.

Ви можете купити захисні щитки компаній Univet і , а також запасні частини для них оптом і в роздріб як онлайн, так і в центральному офісі ТОВ ФІРМА «АВ ЦЕНТР» в Києві та регіональних офісах в Кривому Розі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові та Харкові , де наші фахівці також можуть проконсультувати Вас з усіх технічних питань.