безпека понад усе!

 

Італія

захист очей та обличча

ДОСЛІДЖЕННЯ, ТЕХНОЛОГІЇ, ДИЗАЙН

Компанія Univet, заснована інженером Армандо Портези на півночі Італії, єдинамічною сучасною компанією, що спеціалізується на розробці і виробництві промислових, медичних, лазерних захисних окулярів та бінокулярних систем збільшення для хірургії та стоматології.

Досягнення найвищих стандартів якості є результатом наокових досліджень, передових інноваційних технологій, а також численних перевірок в процесі виробництва.

Univet є єдинною компанією в світі, що може запропонувати комплексні системи збільшення та захисні окуляри для використання в промисловості, медицині та для захисту від лазерних випромінень.

Взаємодія між цими секторами сприяє розвитку продуктів, що характеризуються інноваційними та оригінальними рішеннями, завжди відповідаючими вимогам ринку.

В 2014 році компанія Univet отримала престижну премію Frost & Sullivan Award за технологічне лідерство на європейському ринку захисту очей.

Постійни ріст продажів продукції Univet став можливий завдяки широкій мережі дистриб'юторів і кваліфікованому персоналу. Більше 50% річного об'єму виробленної продукції Univet експортує більше ніж в сорок країн по всьому світу.

Штаб квартира знаходиться в північній Італії, в районі міста Брешія.

 

Кількість: