безпека понад усе!

 
pH NEUTRAL

Фосфатний буферний розчин, 200 мл.

Кількість:
Ціна:
385.32 грн

При травмі очей фірма АВ ЦЕНТР пропонує ефективний засіб для промивання очей PLUM PH NEUTRAL, який нейтралізує кислотні та лужні речовини і надає надійну допомогу при серйозних травмах органів зору.

Флакон із розчином PLUM PH NEUTRAL (200 мл) легко поміститься в індивідуальний поясний футляр, аптечку або ящик для інструментів. Продукт має властивості стерильного фосфатного буферного розчину з концентрацією 4,9% і показує високу ефективність при травмах органів зору у випадку потрапляння хімічних чи кислотних речовин.

Флакон має маркування CE, що підтверджує відповідність продукту європейським стандартам безпеки.

Також, варто відзначити зручний дизайн, який дозволяє швидко відкривати флакон однією рукою. Засіб для промивання очей PLUM PH NEUTRAL комплектується ковпачком ергономічної форми, що забезпечує рівномірний потік розчину, пилозахисним ковпачком та інструкцією із застосування. Даний флакон об'ємом 200 мл призначений для повного і виключно одноразового використання.

Флакон PLUM PH NEUTRAL призначений для одночасного промивання одного ока, при якому потрібно забезпечити рівномірне поступове потрапляння розчину в око протягом двох хвилин до повного спорожнення ємності. Обробляти органи зору варто в безпечному місці на виробництві або за його межами. Після промивання органів зору за допомогою засобу PLUM PH NEUTRAL, рекомендується продовжити промивання ока, використовуючи розчин для промивання очей PLUM EYEWASH аж до надання медицинської допомоги фахівцем. Категорично заборонено сильно тиснути на флакон.

Фірма АВ ЦЕНТР також надає можливість купити засоби для промивання очей оптом, в тому числі буферний розчин PLUM PH NEUTRAL. Засіб для промивання очей PLUM PH NEUTRAL не втрачає своїх якісних властивостей при заморожуванні та подальшому розморожуванні, що говорить про можливість безпечного транспортування розчину взимку.

Рекомендується зберігати флакон при температурі від +5 то + 35 ° С.

Термін зберігання раніше не розгерметизованих флаконів - 3 роки.

Тип Нейтралізуючий засіб першої медичної допомоги при травмах очей
Модель pH NEUTRAL
Виробник PLUM A/S, Данія
Склад Стерильний фосфатний розчин, 4.9%
Ємність 200 мл
Рекомендації щодо використання Перед використанням ознайомтесь з планом першої допомоги. Призначений для надання першої медичної допомоги при потраплянні кислот та лугів в очі. Після використовувати розчину pH NEUTRAL вобов'язково промийте очі за допомогою розчину PLUM EYE WASH.
Упаковка 1 шт., 10 шт в транспорнтній коробці