безпека понад усе!

 

Германія

захист голови
 

Ласкаво просимо до VOSS -HELME

Більше 60 років ми є розробниками та виробниками захисних касок, що використовуються в усіх сферах промисловості та будівництва, а також, спеціальних касок для екстримальних зон. Крім того, весь спектр наших продуктів, включаючи наші інноваційні протиударні каскетки, спецально підібрані аксесуари, професійну програму захисту обличчя, а також, всю програму, розроблену для різноманітних сфер використання, відповідає всім вимогам безпеки, функціональності та комфорту. Сьогодні багато компаній в більше ніж 30 країнах світу використовують захисні головні убори торгової марки VOSS-HELME®.

Найкраще або нічого

Завдяки нашим розробкам та нашим "know-how" ми створюємо всесвітньо відомі тренди у сфері інноваційного розвитку засобів захисту голови. Ось чому поняття "VOSS-HELME" означає передову якість касок, безпеку, комфорт, дизайн та індивідуальність, тісно сплетені у єдине.  Щоденна довіра мільйонів користувачів в усьому світі це основа та масштаб нашої діяльності

Індивідуальні, як і Ви

"VOSS-HELME" пропонує цілий спектр можливостей для індивідуалізації Ваших захисних касок та каскеток. Наряду з великим вибором різноманітних світловідбиваючих полосок та наклейок, ми пропонуємо нанесення на Вашу каску фірмового логотипу чи імені за допомогою монотонного або різнокольорового принту. Крім цього, на ряду з широким спектром стандартної кольорової палітри, ми пропонуємо можливість виготовлення касок в індивідуальному кольорі. Ми зробимо Ваші каски індивідуальними, нанісши Ваш логотип за допомогою високоякісної вишивки або трансферного принту.

 

   
Склад матеріалів та упаковки з першою вантажівкою для доставки Цех для збірки оголів'їв на початковому етапі розвитку
Кількість: