безпека понад усе!

 

Чехія

Захист від підвищених температур

 

Компанія VOCHOC s.r.o., Чехія заснована в 1996 році як розробник та виробник захисного одягу та засобів індивідуального захисту від термічних ризиків.

VOCHOC s.r.o. виробляє термостійкий захисний одяг для металургів, зварювальників, працівників нафтогазового сектора, електриків для захисту від електричної дуги та пожежних під торговою маркою GoodPRО®. З 2010 р. компанія інтенсивно розвиває напрямок захисного одягу для пожежників за програмою GoodPROFireProgram®.

Система організації менеджменту якості компанії VOCHOC s.r.o. в 2009 році була сертифікована на відповідність стандарту EN ISO 9001.

При розробці захисного одягу компанія постійно відстежує найсучасніші тенденції в області технологій та матеріалів, є офіційним партнером програми Lenzing Quality Partner австрійської компанії Lenzing AG, провідного світового виробника інноваційних волокон з натуральної сировини, тісно співпрацює з Ліберецьким технічним університетом та Західно-Чеським університетом в г . Плзень.

Захисний одяг торгової марки GoodPRО® та матеріали, з яких він виготовляється, пройшли перевірку в Європейських лабораторіях на відповідність стандартам та мають відповідні сертифікати.

Починаючи з 2013 року ТОВ ФІРМА "АВ ЦЕНТР" є офіційним дистриб'ютором компанії VOCHOC, s.r.o. в Україні. Співробітники нашої компанії пройшли професійне навчання та можуть кваліфіковано рекомендувати користувачам сертифіковану в Україні продукцію торгової марки GoodPRO®.

Кількість: