безпека понад усе!

 

США

одяг захисний спеціальний

Світовий лідер в інноваціях і наукових розробках, орієнтованих на ринок.

Завдяки двохсотлітньої історії і досвіду роботи в різних галузях і більш ніж в 90 країнах світу наша компанія володіє унікальними можливостями для вирішення найскладніших завдань.

Вже понад 200 років DuPont веде наукові і технологічні розробки світового рівня, поставляючи на глобальний ринок інноваційні продукти, матеріали і послуги. Завдяки нашим інноваціям, орієнтованим на ринок, щорічно з'являються тисячі нових продуктів і патентів в самих різних галузях: сільське господарство, виробництво продуктів харчування, електронної промисловості і послугах зв'язку, виробництві засобів захисту та безпековій сферах, в житловому та комерційному будівництві, транспортній галузі та виробництві одягу.

DuPont пишається тим, що наші розробки лежать в основі нових винаходів. Ми співпрацюємо з іншими компаніями над вирішенням світових проблем і забезпеченням потреби населення планети в продовольстві, енергії і безпеки. Чисельність населення планети до 2050 року складе близько дев'яти мільярдів чоловік, тому DuPont співпрацює з клієнтами, урядовими та неурядовими організаціями та науковими інститутами знаходити власні шляхи розв'язання найбільш складних на сьогоднішній день завдань.

Ми віримо, що разом ми зможемо забезпечити людей всього світу корисною їжею, скоротити залежність від викопних видів палива і зберегти навколишнє середовище для майбутніх поколінь.

Для нашої компанії настав третє століття наукових розробок та інновацій, і ми чекаємо від нього нових відкриттів.

Кількість: