| Тип | Фільтр попередньої очистки для захисту основного протиаерозольного фільтру від крупнодисперсного пилу. Фільтр попередньої очистки застосовується разом з протиаерозольним фільтром Adflo P R SL 837010. |
| Модель | Adflo (арт. 836010) |
| Серія | Adflo |
| Виробник | 3M Company. США |
| Стандарти | - |
| Маркування | НІ |
| Повторне використання при роботі з аерозолями | НІ |
| Визначення стійкості до запиленя доломітовим пилом | НІ |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Сумісні респіратори | Adflo |
| Тип з'єднання | Adflo |
| Температура зберігання | Від - 10⁰С до + 50⁰С |
| Термін зберігання | 5 років |
| Вага (грам) | |
| Упаковка | 5 шт./ящик |
Фільтр попередньої очистки Adflo 836010 призначений для використання спільно з респіратором позитивного тиску (турбоблоком) 3М Adflo.
Попередній фільтр призначений для захисту основного протиаерозольного фільтру від крупнодисперсного пилу.
Турбоблок 3M Adflo призначений для роботи в умовах обмеженої вентиляції при вмісті кисню в повітрі робочої зони не менше 19,5% та при рівні забруднення повітря не більше: 50 ГДК (для шоломів класу: TH2 (EN 12941) та 500 ГДК (для шоломів класу: TH3 (EN 12941).
* Фільтр попередньої очистки Adflo 836010 застосовується разом з протиаерозольним фільтром Adflo P R SL 837010.