Рубрики

Засоби індивідуального захисту органів диханняТоварiв: 0
На суму: 0.00

ПРО КОМПАНІЮ

       

       Фірма "АВ Центр" була заснована у 1994 році.

 

Ми визначили свою місію в тому, щоб доносити до Українських споживачів найбільше передових та сучасних промислових засобів індивідуального захисту робітників, робочий одяг та взуття.

 

      "Безпека вище за все" відображає місію та підхід в роботі нашої фірми.

 

      Фірма"АВ Центр" представляє нашим клієнтам можливість використати в роботі самі передові та якісні продукти, забезпечуючі захист від будь-яких шкідливих факторів виробництва. Найбільшими зарубіжними партнерами являються загальновизнані лідери з виробництва СИЗ, робочого одягу та взуття - компанії , MAPA Professionnel, Cerva, Dupont, Bicap, Evonik Stockohousen, РОСОМЗ. Комплексний підхід, гнучка цінова політика, наявність високопрофесійних технічних спеціалістів, обов'язковість в обслуговуванні здатні задовольнити самих вибагливих клієнтів.   

 

      Фірма"АВ Центр", це головний офіс та склади в м.Києві, а також офіси та склади представництв фірми  в містах Харків, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Донецьк, Дніпропетровськ. Щомісячно ми обслуговуємо більше 4000 підприємств, наша мережа партнерів-диллерів нараховує більше 110 компаній в усіх регіонах України. За час роботи фірма "АВ Центр" зарекомендувала себе як динамічно розвиваюча компанія, котра цінить в роботі відкритий та прозорий підхід.

 

     Фірма"АВ Центр"- єдина команда, відлажена логістика, великі склади, професіоналізм, пунктуальність та обов'язковість.