Рубрики

Засоби індивідуального захисту органів диханняТоварiв: 0
На суму: 0.00

MAPA

      У 1948 році Роберт Маррет (Robert Marret) і Жан Патурель (Jean Paturel) заснували компанію по виробництву латексних рукавичок. Об'єднавши дві перші букви своїх прізвищ вони називають її МАРА.
      У 1963 році відбувається об'єднання компаній МАРА і Baltex.В результаті відбувається розширення асортименту  захисних рукавичок для побутового і професійного використання.
      У 1972 році МАРА приєднується до групи компаній Hatchinson, яка є світовим лідером по виробництву промислової гуми і гумових виробів для автомобільної і інших галузей. Група компаній Hatchinson має 94 заводи із спільним
обігом більше 3 мільярдів євро в рік.
      У 1974 році Hatchinson стає частиною хімічного дивізіону  міжнародної групи компаній  Total, одним з підрозділів якої є МАРА Professionnel.
      МАРА Professionnel проводить широкий асортимент печаток з різних матеріалів для вживання в хімічній, нафтовій, газовій, харчовій промисловості, будівництві, медицині, сільському господарстві. Більш за один мільйон печаток щодня виробляється на 7 заводах, які сертифіковані відповідно до ISO 9001-2000 у Франції, Малайзії і Мексиці.
     Перчатіки МАРА Professionnel продаються в 85 країнах на всіх п'яти континентах.
     Завдяки підтримці нафтового концерну Total МАРА Professionnel щорік вкладає великі засоби в науково-технічні розробки, постійно удосконалює продукцію, що випускається, і створює нові рукавички. Це відбувається завдяки кропіткій роботі в центральній лабораторії в Liancourt (Oise - France), а також співпраці і обміну інформацією з лабораторіями групи Hatchinson в США і Малайзії.
     У 2007 році проведена сертифікація рукавичок МАРА Professionnel на Україні.

Продукцiя брендiв в каталозi