Рубрики

Засоби індивідуального захисту органів диханняТоварiв: 0
На суму: 0.00

BLS

Ось уже 40 років компанія BLS srl успішно працює на італійському і міжнародному ринку засобів захисту органів дихання, ставши, завдяки якості своєї продукції, одним з лідерів європейського ринку.
BLS позиціонується як бренд, здатний забезпечити повний спектр захисту органів дихання: від одноразових фільтруючих респіраторів до повних особових масок зі змінними фільтрами.

BLS s.r.l. виробляє товари, які не тільки відповідають технічним вимогам сертифікаційних стандартів, але і є вкрай комфортними та зручними у використанні.

Компанія BLS s.r.l. є розробником і виробником:
- Інноваційної продукції у сфері респіраторної захисту;
- Обладнання для виробництва засобів респіраторної захисту.

Такий підхід дозволяє оперативно реагувати на постійно мінливі тенденції ринку промислових засобів індивідуального захисту, в найкоротші терміни розробляти і виводити в серійне виробництво нові продукти.

BLS s.r.l. має власні заводи з виробництва одноразових респіраторів, напівмасок і повних масок. Завод знаходиться недалеко від Барселони (Іспанія) випускає фільтри і складові частини для напівмасок і повних масок, завод, що знаходиться в Мілані (Італія) спеціалізується на виробництві респіраторів, які захищають від впливу аерозолів. Напівмаски та повні маски збирають на обох заводах.

Високі внутрішні стандарти контролю якості та політика визначає процедури всередині компанії зі збору та надання інформації про продукти у відділ розробок, дозволяють компанії BLS srl оперативно реагувати на всі запити ринку. Власна дослідна лабораторія спільно з конструкторським бюро проводять постійні випробування нових продуктів.

Високий рівень взаємодії з партнерами, швидкість реагування на потреби ринку, розробка і впровадження нового обладнання для виробництва засобів респіраторної захисту, постійний процес вдосконалення існуючих продуктів і впровадження нових, високі стандарти якості - ось відмінні характеристики компанії BLS srl

Продукцiя брендiв в каталозi