Рубрики

Засоби індивідуального захисту органів диханняТоварiв: 0
На суму: 0.00

ScottSafety

Компанія Scott Safety – всесвітньо відомий розробник і виробник засобів індивідуального захисту для вживання в різних галузях промисловості, при пожежах і проведенні рятувальних робіт, на флоті, для військової і цивільної оборони.

Scott Safety має п'ять розташованих по всьому світу виробничих майданчиків, де виробляє продукцію покликану здійснювати захист сотень тисяч людей, що щодня стикаються з різними небезпеками, що представляють загрозу життю і здоров'ю.

Scott Safety спеціалізується на виробництві дихальних апаратів на стислому повітрі, різних компресорів, газоаналізаторів і сигналізаторів газу, тепловізіонних камер. Також компанія досягає успіху у виробництві засобів індивідуального захисту органів дихання, голови, особи, органів слуху.

Компанія Scott Safety входить до складу корпорації Tyco і представлена на світовому ринку трьома основними брендами – Scott, Protector, Sabre. Всі вищеперелічені бізнес одиниці мають відмінну репутацію і відомі своєю високою якістю вироблюваних товарів, що обумовлене багатолітнім досвідом розробки, виробництва і збуту різних інноваційних засобів індивідуального і колективного захисту.

Продукція, вироблювана компанією, не лише відповідає всім необхідним вимогам міжнародних стандартів, але частенько значно перевершує ці вимоги. Це є головному кредо компанії.

Ключовим чинником успіху Scott Safety, було, є і буде відповідність всій вироблюваній продукції вимогам клієнтів і можливість її використання в найважчих умовах, навіть якщо вірогідність виникнення таких умов невелика. Все більше людей роблять вибір на користь продукції Scott Safety, довіряючи її якості, високим захисним властивостям і надійності.

Продукцiя брендiв в каталозi